Published On: 27 Shkurt, 2016

Policia: Dyshohet se 4 persona me maska thyen xhamat e selisë së LDK-së

Policia e Kosovës ka konfirmuar për Indeksonline se rreth orës 22:00 në rrugën “Fehmi Agani” në Prishtinë janë thyer xhamat e selisë së LDK-së.
“Dyshohet se katër persona të maskuar kanë dëmtuar-thyer xhamat e zyrës së LDK-së. Te dyshuarit janë larguar në drejtim të panjohur. Njësitë policore kanë dalë ne vendin e ngjarjes dhe po hetojnë rastin”, ka thënë për Indeksonline, zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...