Published On: 3 Qershor, 2016

Policia bllokon kampusin universitar! (FOTO)

Par pak minutash policia e Kosovës e ka bllokuar kampusin universitar të Prishtinës.

Në mëngjesin e sotëm dhjetëra policë janë parë në kampusin universitar, me çrastë aty kanë bllokuar hyrjet dhe daljet të qytetarëve, raporton gazetablic.com

Gazetari nga terreni i Gazetës Blic ka qenë në vendin e ngjarjes nga ku edhe raporton se janë bllokuar të gjitha hyrjet brenda kampusit që nga ora 8:12 minuta.

Gazeta Blic ka kontaktuar zëdhënësin e policisë së Kosovës, Baki Kelani, në lidhje me këtë ngjarje por ai ende nuk është përgjigjur.

Sjellim pamjet e para: 13335419_1126651110689261_29126662_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...