Published On: 25 Mars, 2016

Policia arreston arsimtarin që ngacmoi seksualisht nxënëset e tij (Video)

  • Një profesor i shkollës së mesme “Anton Qeta” në fshatin Runik të Skenderajt dyshohet se ka ngacmuar seksualisht dy nxënëset e tij.

Të enjten vajzat 18 dhe 16 vjeçare të enjten me kujdestarin e tyre dolën për të pirë kafe në një lokal të Istogut, njofton Klan Kosova.

Por ndonëse kjo nuk ishte hera e parë që ata pinin kafe, kujdestari këtë herë dëshiroi që të ketë kontakte fizike me to.

Rrugës kur po ktheheshin nga Istogu, policia e ndaloi veturën.

Të dy vajzat u morën në pyetje nga policia dhe treguan se ato me dëshirë kishin vendosur të shkojnë për të pirë kafe, mirëpo që nuk e kanë ditur se ai do tentonte t’i ngacmonte seksualisht.

Kujdestari që ngacmoi seksualisht nxënëset e tij

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...