Published On: 20 Shtator, 2016

Policia arrestojë 3 persona, pasi që u aksidentuan në Prishtinë!

Tre persona janë arrestuar gjatë ditës së djeshme në Prishtinë, pasi që të njëjtit janë aksidentuar me një veturë e cila dyshohet të ketë qenë e vjedhur.

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës tha për “Gazeta Blic” se personat e arrestuar, ishin nën kërkim të policisë.

“Dje pas një aksidenti në Prishtinë, janë arrestuar tre persona, prej tyre U.S., 1996 është liruar me vendim të prokurorit ndërsa J.J., 1980 dhe S.K., 1996 janë në mbajtjet, si të dyshuar se kanë kryer vjedhje të rëndë”, tha Ahmeti për “Gazeta Blic”
Sipas Ahmetit, vozitësi i veturës dhe shkaktari i aksidentit S.K., kishte provuar të ikte nga policia duke kërkuar ndihmë nga stafi mjekësor i cili kishte dalur në vendin e ngjarjes, raporton gazetablic.com

“S.K., pas aksidentit, duke dashur t’i ikte policisë kishte kërkuar ndihmë mjekësore, por pas përfundimit të trajtimit mjekësor ai është arrestuar nga policia”, tha Ahmeti.

Ata shkaktuan aksident në mëngjesin e ditës së hënë, duke e goditur shtyllën ndriçuese në rrugën Agim Ramadani në Prishtinë.  / Gazeta Blic/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...