Published On: 18 Janar, 2016

Policia: 19 aksidente për 24 orë

  • Policia e Kosovës ka njoftuar se rrugët në Kosovë janë të kalueshme përveç disa rajoneve ku kërkohet kujdes dhe posedim i pajisjeve dimërore.

Ndërsa gjatë 24 orëve kanë ndodhur 19 aksidente në gjithë Kosovën.

“Aksidente me lëndime 3, aksidente me dëme materiale 16”, ka thënë zëdhënësi i policisë Daut Hoxha për Klan Kosovën.

Policia apelon për kujdes të shtuar në komunikacionin rrugor.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...