Published On: 18 Prill, 2016

Polici përdhunoi 3 gra dhe fjeti me 8 të tjera që t’i infektonte me HIV

Një polic përdhunoi tre gra dhe shkoi në shtrat me tetë të tjera në mënyrë që t’i infektonte qëllimisht me HIV, sipas asaj që pretendojnë hetuesit rusë.

Efrem Izmailov, 39 vjeç, përdhunoi dy gra në makinën e tij, pasi i kishte treguar kartën e policit, dhe një një rast tjetër ai sulmoi seksulisht një viktimë femër në sytë e fëmijës së saj të vogël.

Ai do të dënohet me 15 vjet në një burg të Rusisë në rast se shpallet fajtor.

I dyshuari si përdhunues, i cili ishte infektuar me HIV që në vitin 2001, u kap pasi u tërhoq nga radhët e policisë në Kaliningrad.

Hetuesit thanë se gjykatës rajonale i është dërguar një dosje me 18 vëllime.

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/nese-rexhep-selimi-ka-perfitu-30-milione-euro-tendera-sa-ka-fitu-pronari-i-qeverise-thaci-me-kadrin-xhavitin-e-azemin/

http://www.shqiptari.eu/kur-shkupi-ishte-plote-me-shqiptar-e-prizreni-se-kishte-asnje-turk-kufirit-si-dukej-fundi-dokument/

http://www.shqiptari.eu/naim-miftari-si-ndodhi-o-kadri-veseli-qe-vellau-i-liderit-tuaj-hashim-thait-te-jete-informator-i-devotshem-i-udb-se/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...