Published On: 16 Korrik, 2016

Polici maqedonas për shqiptarët: Jam i gatshëm që tju shkeli edhe me tankse

Një punonjës i policisë maqedonase kërcënohet se do të rrah protestuesit. Ndryshe nëpër rrjetet sociale në Maqedoni qarkullon një foto, ku shihet deklarimi i një pjesëtari të policisë, i cili kërcënon protestuesit.

Bëhet fjalë për Robert Minov, që sipas fotos dhe shënimit të tij, duhet të jetë polic i njësive speciale të Maqedonisë, tregon me krenari se ka rrahur përgjakshëm, duke kërkuar që ta mbajnë mend atë.

Ai shprehet se do të vazhdojë që t’i rrah qytetarët dhe se për mbrojtjen e atdheut, është i gatshëm që të shkelin edhe me tankse.

MEOP

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...