Published On: 19 Shkurt, 2016

Policët pushojnë pak

Pasi që seanca është shtyrë për në orët e pasdites, policia ka shfrytëzuar rastin që të bëjë pak pushim. Ata për disa çaste janë ulur në tokë dhe janë duke pushuar.

Paradite policia patën goxha punë pasi që në seancë u hodh gaz lotsjellës nga deputetët e opozitës ndërsa jashtë ndërtesës së Kuvendit protestuesit janë mbledhur për t’i përkrahur ata./KosovaPress

policia-ne-qaste-pushimi

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...