Published On: 25 Korrik, 2016

Pogba ‘përleshet’ me agjentin Raiola

Paul Pogba dhe agjenti i tij Mino Raiola assesi të merren vesh

Sipas asaj që raporton ‘Cadena Ser’, mesfushori i Juventusit, Paul Pogba, dëshiron që të transferohet te Real Madridi, por agjenti i francezit, Mino Raiola, kërkon që ai të rikthehet te Manchester Unitedi.

Cadena Ser shkruan se agjenti i francezit, Mino Raiola, është duke punuar për ta përmbyllur marrëveshjen për kalimin e mesfushorit në Manchester United, por Pogba preferon të luajë nën urdhëratë e Zinedine Zidane.

Largimi i Pogbas nga Juventusi duke i pashmangshëm, derisa pritet të mësohet se cilën skuadër do të zgjedh, Realin apo Unitedin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...