Published On: 19 Gusht, 2016

Pogba kërcënon Messin e Ronaldon

Paul Pogba, ylli i ri i Manchester Untiedit, ka zbuluar se synon ta fitoj Topin e Artë

Viteve të fundit Topi i Artë ka përfunduar në duart e dy yjeve të futbollit, Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos.

Por, Paul Pogba shpreson që t’i jap fund dominimit të yllit portugez dhe atij spanjoll, përcjell Express.

“Kjo është ëndrra ime, kjo është një nga objektivat e mia. Unë gjithmonë kam ëndërruar ta fitojë  Topin e Artë”, ka deklaruar Pogba.

Francezi ditë më parë u transferua nga Juventusi te Manchester United për 105 milionë euro.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...