Published On: 13 Janar, 2016

Pogba: Dua të luaj me Messin

Asi i Juventusit, Paul Pogba, pranon se ai dëshiron që të luajë me yllin e Barcelonës, Lionel Messin.

Pogba është parë duke nënshkruar një fanellë të Barcelonës të hënën në ceremoninë e Topit të Artë.

Dhe francezi thotë se dëshiron të luajë me Messin.

“Ai është lojtar fantastik, dhe si me të gjithë lojtarët tjerë të mëdhenj edhe me të do të dëshiroja të luaj”, u shpreh Pogba.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...