Published On: 21 Janar, 2016

Podujevë: Për 2 orë vidhen 3 lokale (Foto)

Vjedhjet e lokaleve në qytetin e Podujevës nuk kanë të ndalur, raporton Indeksonline.

Vetëm për 2 orë, në këtë qytet hajnat kanë thyer tri lokale në rrugën “Zahir Pajaziti”.

Nga ora 3 e mëngjesit deri në 5, hajnat kanë thyer lokalin e “Route 666”, “Lotarinë e Kosovës” dhe postën private “Europhone”. /Indeksonline/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...