Published On: 8 Shtator, 2016

Podujevë, mushkonjat mbulojnë qytetin (Video/Foto)

Diçka e pazakontë po ndodhë sot në qytetin e Podujevës.
Rrugës njerëzit po përballen me një gjë të pakëndshme. Ata janë në hall me mushkonjat.

Numër i madh i tyre po u vërsulen qytetarëve të Podujevës duke mos i lënë ata të ecin rehat, raporton Indeksonline.

 Kjo gjë është parë si shqetësuese edhe nga mjeku kujdestar i Emergjencës në Podujevë, Sheqir Osmani.

Në një prononcim për Indeksonline, ai ka thënë se dikush mund të jetë alergjik dhe t`i shkaktohen probleme, por momentalisht nuk është paraqitur asnjë rast në emergjencë.

Kjo gjë, sipas Osmanit, mund të jetë nga ndryshimi i kohës.

14256310-10210308402936492-274963761-n_1473348987-9601017

“Nuk na ka ardhur asnjë rast sot. I pash që kanë dalë, ndoshta nga ndryshimi i kohës. Dikush mund të jetë alergjik, por deri tani nuk është paraqitur asnjë rast”, është shprehur ai.

Në videon e mëposhtme mund të shihni se si teksa ecin, qytetarët duhet të shkunden e t`i largojnë vazhdimisht mushkonjat që u ngjiten nëpër trup.

01

 

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...