Published On: 9 Janar, 2016

Po vjen dimri më i ftohtë në 58 vjet

  • Paralajmërime për mot të ftohtë janë lëshuar në Britaninë e Madhe derisa pritet që vendi të përballet me dimrin më të ftohtë në 58 vjetët e fundit.

Paralajmërime për ‘mot të keq dhe të rrezikshëm’ që ‘ka potencial për të shkaktuar rrezik për jetën’, janë lëshuar nga ekspertët.

Ata thonë se moti i ftohtë është drejtuar nga Siberia dhe Poli i Veriut e që mund të shkaktojnë përmbytje, temperatura të ulëta dhe gjendje të rënduar në pjesë të vendit

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...