Published On: 8 Janar, 2016

Po Pali ku na mbeti?

Shefja e grupit parlamentar e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës,Donika Kadaj-Bujupi, në emisionin Ora e Fundit të Klan Kosovës ka thënë se ka kontaktuar me deputetin e AAK-së, Pal Lekaj, i cili po vuan arrestin shtëpiak dhe ai nesër nuk do të marrë pjesë në protestë, pasi do ta respektojë masën e arrestit deri me datë 14 janar, njofton Klan Kosova.

Se a do të marrin pjesë deputetët tjerë të Opozitës në protestë ende nuk dihet.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...