Published On: 12 Shkurt, 2016

Plisat i këndojnë ‘Shqipërisë Etnike’, i fishkëllejnë pseudohimnit të Kosovës

  • Grupi i tifozëve, Plisat, kanë fishkëllyer himnin e Kosovës në hapjen zyrtare të IPKO Kupës së Kosovës në Basketboll

Tifozët e Sigal Prishtinës, Plisat, nuk e kanë mirëpritur aspak mirë intonimin e himnit të Kosovës.

Në momentin kur po intonohej himni i Kosovës, dhe skuadrat bëheshin gati të zhvillojnë ndeshjen e dytë të IPKO Kupës së Kosovës, Plisat fishkëllyen himnin, derisa filluan këngën ‘Shqipëri Etnike’. /Express/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...