Published On: 30 Maj, 2016

Plasin fajdet në Tiranë / 5.000 shqiptarë humbasin miliona euro tek piramida Mega Holding

Plasin suerish firmat piramidale në Shqipëri. Ja kompania e cila i mbledh paratë shqiptarve me fajde. Qeveria dhe Ministri e Financave hesht. Pyetjeve të gazetarëve Arben Ahmetaj nuk ka guxuar ti përgjigjet ndaj veprimtarisë sue Mega-Holding Albania.
Network Marketing MLM Home Business
Leader

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...