Published On: 8 Maj, 2016

Plas toplessi në plazhin e Currilave në Durrës (foto)

Temperaturat e larta të kësaj të diele kanë bërë që qytetarët t’i drejtohen plazhit. Të shumtë kanë qenë frekuentuesit që i janë drejtuar bregdetit për shëtitje e për të konsumuar një kafe apo një drekë të mirë. Ka patur edhe nga ata guximtarë që janë futur në det për të notuar, pavarësisht se sezoni nuk është hapur ende.

Ndërkohë në Currila është “nxehur plazhi” pasi një grup vajzash kanë preferuar të marin rreze dielli topless. Në mes të plazhit, të rejat kanë tërhequr vëmendjen e shumë qytetarëve. Plazhi i Currilave është i frekuentuar nga shumë durrsakë dhe krahas vajzave topless kishte edhe shumë qytetarë me fëmijët e tyre, që kishin dalë për të shijuar këtë ditë të ngrohtë.

Për më shumë shihni fotot.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...