Published On: 18 Qershor, 2016

Plas në Vlorë, vajza e djem bëjnë plazh nudo (Foto)

Fillon edhe në Shqipëri… Disa foto të bëra sot në Vlorë, tregojnë se si disa vajza dhe djem kanë bërë plazh nudo.

Fotot janë bërë nga një jaht. Mendohet se vendi është një gji në Karaburun.

Numri i personave sipas raportimeve në redaksinë tonë, ka qëne rreth dhjetë./JOQ/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...