Published On: 4 Korrik, 2017

Plas “lufta” pas tradhtisë në Turqi ?!

Menjëherë ndaj Jeremy vërshuan kritikat nga ndjekësit e tij në rrjetet sociale për tradhëtinë ndaj bashkëshortes së tij me të cilin ka një lidhje 8 vjeçare.
Tashmë aventura me Chloe Green në Turqi përfundoi dhe Jeremy është rikthyen në Los Anxhelos ku pritet përballja me bashkëshorten e tij.
Jeremy Meeks është baba i tre fëmijëve. Ai u dënua me dy vite burg në 2014-n, për armëmbajtje pa leje, por mori famë me pamjen e tij, ndërsa menjëherë sapo u lirua nga burgu siguroi shpejt edhe një kontratë si model.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...