Published On: 13 Maj, 2016

Plas humori: Drejtimi i Duhur për në…. Hotel

Skandali seksual i kryebashkuakut të Dibrës Shukri Xhelili po thyen rrjetin.

Përfaqësuesi i lartë vendor u filmua në një hotel, teksa i këkronte seks një 20-vjeçareje në këmbim të vendit të punës.

Qeveria tashmë e ka marrë vendimin për ta shkarkuar.

Por në rrjet ka plasur humori.

Gazetari Tedi Blushi, duke përcjellë një foto të Ramës dhe Xhelilit nga fushata e fundit, me parrullën “Drejtimi i duhur”, shkruan: “Drejtimi i duhur për në… hotel.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. margarit thotë:

    Epo, te ketilla gjera ndodhin. Rama sdo u ver kapister gjith femrave dhe meshkujve para organeve seksuale, apo sdo ua bej mbathjet me kyç. Ate e ka then Bonaparti qe femrat jane ”shershe lafo”.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...