Published On: 17 Gusht, 2017

Plagosje me armë zjarri në Kurbin

  • Një plagosje me armë ka ndodhur ditën e sotme në Kurbin.

Nga të dhënat e para të policisë bëhet e ditur se i plagosur ka mbetur N.K. 63 vjeç, banues në Kurbin, i cili ndodhet  nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Kurbin, po vazhdojnë hetimet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

/Gazeta Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...