Published On: 26 Tetor, 2016

Plagoset rëndë një 15 vjeçar në qendër të Prishtinës

Një djalosh i moshës 15 vjeçare ka mbetur i plagosur nga disa të shtëna me armë zjarri. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express, Flora Ahmeti, nga policia rajonale e Prishtinës.

“Një person është i plagosur sot  rreth orës 14:00 në Prishtinë. Rasti ka ndodhur tek vendi i quajtur “Xhamia e Qarshishisë. Personi është 15 vjeç”, ka thënë ajo.

Ahmeti potencoi se policia është në vendin e ngjarjes, dhe se ende nuk dihen motivet e plagosjes.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...