Published On: 24 Janar, 2016

Plagoset një person nga zjarri në Podujevë

  • Në rrugën Ilir Konushevci në Podujevë, Policia e Kosovës njofton se për shkaqe akoma të panjohura, ka shpërthyer në zjarr në një pompë të benzinës.

Si pasojë e këtij zjarri, një punëtorë i kësaj pompe, ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor, raporton lajmi.net.

Në vendim e ngjarjes kanë dalë zjarrfikësit të cilët kanë lokalizuar zjarrin, ndërsa njësitet policore kanë evakuuar të gjithë banorët përreth derisa zjarrfikësit kanë fikur zjarrin./lajmi.net

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...