Published On: 9 Prill, 2016

Plagoset një person në Deçan

Një i mitur është arrestuar në Deçani pasi i njëjti nga pakujdesia gjatë manipulimit me armë ka plagosur një person tjetër, i cili në atë moment gjendej në afërsi.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin Rajonal të Pejës dhe i njëjti është jashtë rrezikut për jetë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar./KosovaPress

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...