Published On: 13 Mars, 2016

Plagoset një femër me armë zjarri në Klinë

Është plagosur  një femër në Klinë, si pasojë e të shtënës me armë nga një mashkull, meqë rast ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në Spitalin e Pejës për tretman mjekësor.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes ku edhe ka konfiskuar një armë AK-47, një karikator me 4 fishek si dhe dy gëzhoja që dyshohet të jenë  shkrepur nga e njëjta armë. I dyshuari është dërguar në mbajtje me urdhër të prokurorit, transmeton Indeksonline

‘’Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi që i njëjti ka shtënë me armë zjarri me ç’rast si pasoj e të shtënave është plagosur, viktima femër. Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe e njëjta është dërguar në Spitalin e Pejës për tretman mjekësor. Njësiti policor në vendin e ngjarjes ka gjetur dhe  konfiskuar një armë AK-47, një karikator me 4 fishek si dhe dy gëzhoja që dyshohet të janë shkrepur nga e njëjta armë. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje’’, thuhet në raportin e policisë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...