Published On: 28 Dhjetor, 2015

Plagoset me thikë zyrtari i policisë

Një efektiv policie është plagosur mbrëmjen e sotme në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur pranë Urës së Dajlanit, ku nga të dhënat e para raportohet se efektivi S.Gjyzeli kishte ndërhyrë për të shuar një sherr mes disa personave.
Punonjësi i policisë është transportuar në spital për të marrë ndihmën mjekësore.
Mësohet se është është jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë që kanë nisur hetimet për kapjen e autorit të plagosjes dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes./LAPSI.AL/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...