Published On: 8 Prill, 2016

Plagosen dy persona në Prishtinë

Rreth orës 21:00 në lagjen “Dardania” në Prishtinë ka ndodhur një plagosje me armë.

Sipas zëdhënëses Flora Ahmeti, e cila foli për Koha.net, në rast janë implikuar dy persona meshkuj, të cilët janë transportuar në QKUK për trajtim të mëtutjeshëm, transmeton Koha.net.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...