Published On: 6 Mars, 2016

Pjesëtarë të AKSH’së bënë homazhe të Momoriali i Familjes Jashari në Prekaz

Disa persona që janë prezantuar si pjesëtarë të AKSH’së kanë bërë homazhe të Momoriali i Familjes Jashari në Prekaz. Ata janë prezantuar si pjesëtarë të AKSH’së dhe janë betuar se do të punojnë deri në bashkimin e trojeve shqiptare.

largea_z_1457260654-73804271457261489

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...