Published On: 2 Korrik, 2016

Pirlo në zi – i ndodh një fatkeqësi në familje

Pietro Pirlo, nipi 3 vjeçar i futbollistit, është mbytur në pishinën e familjes në provincën e Breshias.

Pavarësisht se prindërit e kanë çuar gjallë në spital, fëmija ka ndërruar jetë një orë më pas. Ngjarja ka ndodhur të mërkurën dhe në lidhje me të kanë nisur hetimet. Sipas dëshmive, fëmija i ka shpëtuar vëmendjes së prindërve dhe ka rënë në pishinë, ku është gjetur pa ndjenja.

Prindërit e tij kanë autorizuar dhurimin e organeve.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...