Published On: 3 Prill, 2016

Piramidat Ilire të Bosnjës kërkojnë mbrojtje nga Ilirët e sotëm (Video)

Piramidat Ilire të Bosnjës kërkojnë mbrojtje dhe përfaqësim nga Ilirët e sotëm.

1. E para: Piramidat e Bosnjës janë kompleksi më i madh i piramidave në planetin tokë.
2. E dyta: Piramidat janë më të mëdhatë në tokë.
3. E treta: Kemi gjetur shkrimet potenciale, më të vjetrat në Evropë.

Thotë Arkeologu vendas Boshnjak, Osmanagiç!

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/tmerr-sabit-geci-ne-e-kemi-vra-kolonel-ahmet-krasniqin-dhe-enver-malokun-deshmia-imerit/

http://www.shqiptari.eu/anton-quni-i-kunderpergjigjet-thacit-vula-presidenciale-e-rugoves-e-paprekshme-2/

piramidatilire

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. SABITI thotë:

  por fati i keq, qe neve skemi kend
  sepse skan koh te meren,me keto sende madhore

  se kohen tje ter po e marin per tendera dhe tradhti kombtare

  mjerimi eka kaplue mbar shqyptarin,,

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(1)
 2. Trifon thotë:

  Osmanagiç i bënë nje sherbim shume te madh historise se lashte te Kombit Shqiptar, pasi me keto zbulime ai i tregon dhe i verteton Botes se kush eshte Historia e Kombit shqiptar dhe ta marin vesh mire sllavo serbet qe jane ne trojet Ilire dhe jo ne trojet e tyre, prandaj dhe Kosova nuk eshte djepi Serbise dhe nuk do te jete asnjehere pjese e Serbise.Keto Piramida jane objekte te patjetersushme qe provojne e dokomentojne se kush eshte Kombi Shqiptar(Pellazgo-Iliro-Shqiptar).

  Përgjigjiuni
  Pelqej(4) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...