Published On: 7 Maj, 2016

Pinderi i përgjigjet Demit: Bibilushin ta pret Mesila

Pas komentit të Enkel Demit, i cili ka patur edhe në të kaluarën përplasje për mendimet e ndryshme që ndajnë, me pjestarë të komunitetit LGBTI, nuk ka vonuar edhe sot reagimi i Kristi Pinderit.

Demi botoi një artikull sot me titull “Kur Kristi të pret bibilushin”, duke ironizuar një transgjinor të shfaqur ditën e premte në një emision televiziv, i cili u përkrah nga Pinderi.

Por ja si i është përgjigjur sot analizës së gazetarit Demi Pinderi: “Kel Demi paska shkruar prape dhe nga titulli mu duk sikur e kishte kapur frika mos i pres une bibilushin (sikur s’mjafton Mesila per ate pune  po ne fakt kishte shkruar disa gjera me mend. 40-45 perqind dakort me homodhjaksin, erdhi kjo dite pra. Edhe pak dhe do behet #homofans”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...