Published On: 21 Janar, 2016

Petrit Zogaj ashtu siç vetëm ti din me i mjel donacionet, tregon pisllëkun tëndë familjar kur fyen figurat e kombit

Nga Xhevat Rexhaj

Petrit Zogaj, apo ojq isti që mjel donacione nga shoqat e shtete nderkombetare, e fut Ibrahim Rugoven ne një thes kriminal me Hashim Thaqin. Une shkurt e shul shqip i them këtij mangupi ojq isti, apo ( ujq isti, se me këtë deklaratë ti tregon pisllëkun tëndë famuljar, edukativ dhe flliqesiren¨e mendjes tande, megjithate tipa si ty ka pak në Kosovë që zhvatni donacione për diç tjetër e merreni me fyerje të figurave të kombit, ti nuk meriton injorim, por meriton të të thuhet: ja hongsh KËLLQET Ibrahim Rugovës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...