Published On: 20 Nëntor, 2016

Petrit Selimi shkakton aksident trafiku

Ish-zëvendësministri i Punëve të Jashtme, Petrit Selimi para pak minutash ka shkaktuar një aksident trafiku në Prishtinë.

Në rrugën “B”, në kryeqytet, Selimi ka goditur një veturë të tipit “Audi”, me ç’rast kjo e fundit, ka aksidentuar edhe dy vetura të tjera të cilat ishin të parkuara.

Siç merr vesh “Zeri.info”, njësitet e Policisë kanë dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe se nuk ka ndonjë të lënduar nga ky aksident përveç dëmeve materiale.

auto_petrit-selimi_copy1479649238

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...