Published On: 6 Shtator, 2016

Pëson infarkt, vdes vozitësi në rrugë (Foto)

Një person ka humbur jetën në lagjën “Arbëria” në kryeqytet.

Ai nuk ka qenë i aksidentuar por sipas dëshmitarëve ai ka dal nga vetura dhe mendohet që ka pësuar infarkt. Personi i vdekur ishte rreth të pesëdhjetave, njofton Klan Kosova.

Vetura nga e cila ai ka dal për tu shtrirë pa ndenja në rrugë është me tabela të Serbisë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...