Published On: 1 Shkurt, 2016

Peshku me këmbë dhe ‘hundë njerëzore’ shokon ekspertët

Peshkatarët në Karaibe mbetën të tmerruar kur kapën një peshk me këmbë dhe një hundë si të njerëzve.

Hibridi i çuditshëm u kap pranë ishullit të vogël Carriacou.

Ata thonë se nuk kanë parë kurrë në jetë diçka të tillë.

Edhe ekspertët e pranojnë se janë të shokuar.

Sipas tyre, peshku mund të notojë, por edhe të ecë në shtratin e detit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...