Published On: 24 Janar, 2016

Peshkopit që lahet në vaskë me mbesën, dhe tërbimi medial…

Një peshkop ka dalë në foto duke u larë në vaskë me mbesën e tij të mitur.

Fotoja është cilësuar skandaloze nga shumë përdorues në internet, megjithëse peshkopi Larry Trotter e ka cilësuar si një gjë normale.

Por problemi realisht nuk është ky po keqpërdorimi i lajmit nga portalet shqiptare.

Përveç faktit se në mediat online ka shpërthyer fuqishëm “copy-paste” mania, ku të gjtihë vjedhin të gjithë pa cituar aspak, sjellin edhe lajme të vjetra sikur janë aktuale për një “grusht” klikime.

Lajmi i peshkopit është publikuar sot nga një prej portaleve më të mëdha në vend, por realisht ngjarja ka ndodhur gati tre vjet më parë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...