Published On: 18 Maj, 2016

Peshk apo derr, çudirat që peshkohen në Belsh (Foto)

Në liqenin e Belshit është kapur një krijesë e çuditshme, diçka e ngjashme mes peshkut dhe derrit.

Sipas specialistëve ku mutacion ka ardhur për shkak të ndotjes së liqenit, pasi fekalet e derrit hidhen në liqen, raporton Syri.net.

Ata kanë bërë apel që autoritet të marrin menjëherë masa për parandalimin e rasteve të tilla, pasi po shkatërrohet mjedisi dhe peshqit që jetojnë në liqen.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...