Published On: 14 Shkurt, 2016

Përveç Thaçit, ja dhe kush mund të akuzohet për trafikim organesh (VIDEO)

  • Andrea Capussela, ish-këshilltari i Pieter Faith, ka thënë se gjasat janë të mëdha që Hashim Thaçi të gjykohet për trafikim organesh në Gjykatën Speciale.

Në dokumentarin “Udhëkryqi i madh i Hashim Thaçit” ai tregon se edhe kush mund të gjykohet në këtë trupë ndërkombëtare.

Dëgjojeni kush janë ata:

LEXONI:

Sekretari Kerry injoron Hashim Thaçin në Tiranë! A ju shua ëndrra për President të Kosovës?

 

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...