Published On: 15 Mars, 2016
Bota |

Personi i vdekur nga shpërthimi në Berlin, ishte emigrant

  • Të dhënat të reja të policisë gjermane për shpërthimin e makinës në Berlin.

Në këto raporte të policisë tregohet se personi që mbeti i vrarë nga ky shpërthim, drejtuesi i automjetit, ishte 43 vjeçar dhe se ishte emigrant në Gjermani, njofton BBC, transmeton Gazeta Express.

Megjithatë, policia tregon se vetura që shpërtheu ishte e tipit Volkswagen Passat.

Ende nuk dihet qartë se kush fshihet pas këtij sulmi, por policia më herët ka konstatuar se ky shpërthim është kryer për hakmarrje nga një bandë kriminale gjermane. /GazetaExpress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...