Published On: 7 Shkurt, 2016

Personat e plagosur në gjendje të rëndë, dërgohen me urgjencë në Prishtinë (Video)

Lajmi në fjalë për Indeksonline e ka konfirmuar emergjenca në Podujevë, sipas së cilës dy persona janë në gjendje të rëndë dhe janë dërguar me ndihmë të shpejt për Prishtinë.

“Dy persona kanë kërkuar ndihmë mjekësore pasi janë plagosur rëndë, ju është dhënë ndihma e parë dhe më ndihëm të shpejtë janë dërguar për në Prishtinë”, bënë të ditur emergjenca në Podujevë.

 

Lajmi i fundit: Të shtëna armësh në Podujevë, dyshohet për të plagosur


Sipas fotografive që sjell Indeksonline, nga vendi i ngjarjes shihet se është qëlluar me armë zjarri në drejtim të një veture të tipit Golf 2.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjen dhe kanë gjetur një armë zjarri, por nuk dihet për detaje të tjera.

Dyshohet se 2 persona janë plagosur me armë zjarri në Podujevë, ku njëri prej tyre është nga fshati Sallabaj, raporton Indeksonlien

Sipas burimeve të Indeksonline dyshohet se dy grupe janë gjuajtur mes vete, mirëpo ende nuk dihen shkaqet e këtij incidenti të armatosur.

Indeksonline do t’ju mbajtë të informuar me rrjedhën e kësaj ngjarje. /Indeksonline/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...