Published On: 25 Prill, 2016

Përsëri protesta në Shkup

Sot nga ora 18 përsëri do të ketë protesta në Shkup të organizuar nga mbi 90 organizata jo qeveritare të cilët protestojnë kundër vendimit të presidentit Gjorgje Ivanov që të fal politikanët e përfshirë në krim zgjedhor, njofton Telegrafi Maqedoni.

Sot është dita e 13 e protestave të organizuara në Shkup dhe qytete tjera. Ka protestuar edhe Gostivari, nesër pritet të protestoj edhe Tetova. Gjithashtu ka pas edhe protesta shqiptare ku kanë qenë të përfshira subjekte shqiptare

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...