Published On: 10 Prill, 2016

Përse ndodhin aksidente në Shqipëri? Kjo video ju tregon disa nga arsyet

  • A e mbani mend videon me 7 minuta ku përmblidheshin çudira nga shoferët shqiptarë? Këtë herë, ky shofer na sjell një tjetër përmbledhje të situatave më pikante të shoferëve dhe të kalimtarëve në vetëm 4 minuta.

Një vëzhgim që tregon se sa të “duruar” jemi ne shqiptarët teksa jemi në timon, se si manovrojnë shoferët në situata të ndryshme, apo se sa i respektojmë ne shoferët, por edhe këmbësorët sinjalistikat rrugore.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...