Published On: 21 Prill, 2017

Përplasje me armë në ‘Myslymi Shyri’, kapet 1 kg heroinë

  • Përplasje me armë është pasditen e sotme në rrugën “Myslymi Shyri” në Tiranë, gjatë një operacion anti-drogë të policisë.
  • Efektivët e policisë kanë arritur të sekuestrojnë një sasi prej 1 kg heroinë dhe kanë arrestuar tre persona.

Këta të fundit tentuan ti laroheshin me një makinë policisë, por nuk ia arritën, madje pësuan edhe aksident.

Të tre u kapën nga policia, ndërsa në makinën me të cilën udhëtonin u gjet edhe sasia e drogës, që u sekuestrua nga efektivët.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...