Published On: 10 Shkurt, 2016

Përplasen Deda dhe Selmani, cili nga këta ka synuar LDK-në?

Ilir Deda dhe Driton Selmanaj janë përplasur njëri me tjetrin në emisionin Click, duke akuzuar njëri tjetrin se të dy kanë ‘synuar’ LDK’në.
“Ti je me LDK’në e mundohesh mos me qenë me LDK’në” i ka thënë Ilir Deda gjatë emisionit Driton Selmanaj.

Ai i ka thënë se edhe Ilir Deda e ka synuar LDK’në.

“Unë e di se keni qenë në zyre të LDK’së”, i ka thënë ai Dedës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...