Published On: 3 Gusht, 2017

Përmirësohet gjendja shëndetësore e Mikullovcit

Deputeti Adem Mikullovci e ka konfirmuar se do të marrë pjesë në vazhdimin e seancës që pritet të filloj nga ora 15:00 pasi që fillimisht u raportua se ka probleme shëndetësore.

Vetëvendosje e ka konfirmuar se deputeti është mirë dhe është në gjendje të kryesojë vazhdimin e seancës.

Mikullovci, deputet i Lëvizjes Vetëvendosje, është ndjerë keq pas seancës konstituive të Kuvendit, të cilin e kryesoi e të cilin e mbylli pas rrëzimit me vota të propozimit të PAN-it për shtyrje të seancës.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...