Kronike Lajmi Kryesor 3

Përmbytet Stambolli, veturat notojnë’ në autostradë (Video)

  • Pamje të shumta të publikuara në rrjetet sociale dhe raportimet e mediave turke, por edhe botërore, tregojnë se Stambolli është në gjendje të jashtëzakonshme nga përmbytjet që është tanimë duke u ballafaquar.

Kjo video, ku shihet një person duke peshkuar në autostradë në Stamboll, është duke bërë bujë në internet.

Komunikacioni është ndërprerë përkohësisht. Qendra për Situata të Jashtëzakonshme e Stambollit ka paralajmëruar për këto përmbytje të mundshme dhe prurje ujore.

Moti i keq ka ndikuar negativisht në jetën e qytetit në Bosfor dhe shkaktoi vështirësi në komunikacion.

Pamje nga përmbytjet:

Shikojeni videon:

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *