Published On: 5 Mars, 2016

Përleshje e përgjakshme në gjimnaz, therren dy nxënës!

Policia njofton se dy 19-vjeçarë nga Tetova kanë përfunduar me lëndim trupore pas përleshjes fizike që ka ndodhur mbrëmë në oborrin e gjimnazit në Tetovë, – transmeton “Tetova1”.

Sipas të dhënave, në përleshje kanë marrë pjesë 7 persona, dy të moshës 19-vjeçare dhe 5 të moshës 18-vjeçare, që të gjithë nga Tetova.

“Ndërmjet dy grupeve ka filluar përleshja verbale, e cila më pas është shndërruar në përleshje fizike; si pasojë, një person i moshës 19-vjeçare ka përfunduar më lëndime në pjesën e shpinës, ndërsa bashkëmoshatari i tij ka lëndim serioz në krah. Që të dyve u është ofruar ndihma mjekësore në klinikën e Tetovës”, – bëjnë të ditur nga policia, shkruan “Shenja”.

Polica ka ndaluar të gjithë pjesëmarrësit në incidentin dhe ka kryer bisedë informative me ta, nën praninë e prindërve të tyre.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...