Published On: 9 Shtator, 2016

Përleshje brenda Ministrisë së Punëve të Jashtme

Dy zyrtarë të lartë në Ministrinë e Punëve të Jashtme, që sipas burimeve të Koha.net janë sekretari permanent dhe drejtori i financave në ministri, janë përleshur.

Përleshja ka përfunduar edhe me të lënduar.

Për këtë, zëdhënësja policore Flora Ahmeti ka thënë se janë intervistuar dy persona dhe janë liruar në pas urdhrit të prokurorit.

“Ka ndodhur një mosmarrëveshje mes dy personave dhe ka kaluar në lëndim trupit në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë. Personat e përfshirë janë intervistuar nga Policia e Kosovës dhe se të njëjtit janë liruar pas urdhrit të prokurorit”, ka thënë Ahmeti.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...