Published On: 9 Janar, 2016

Përleshja në mes policisë dhe protestuesve është duke u bërë te sheshi “Zahir Pajaziti”

  • Aktualisht protestuesit dhe Policia e Kosovës janë duke u ballafaquar tek Hoteli Grand. Protestuesit po gjuajnë gurë ne drejtim të Policisë, derisa protestuesit po gjuajnë me gaztë dhe koktej molotovi. Disa autoblinda të Policisë kanë marrë edhe flakë.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...